Clifford. Wielki czerwony pies

Tłumaczenie: Małgorzata Pietrzyk
Wydawnictwo: Znak emotikon
Clifford the Big Red Dog
Abdita

Dlaczego Clifford jest taki wielki? Jaka jest jego ulubiona zabawa? W jakie kłopoty wpadnie tym razem? Wszystkie dzieci kochają Clifforda – wielkiego czerwonego psa. Pierwsza, klasyczna historia o waszym ogromnym czworonożnym przyjacielu, który zawsze jest gotów do zabawy! Wydanie kolekcjonerskie z klasycznymi ilustracjami z 1963 roku. Clifford, wielki czerwony pies – ma już 54 lata!...

Dlaczego Clifford jest taki wielki?
Jaka jest jego ulubiona zabawa?
W jakie kłopoty wpadnie tym razem?

Wszystkie dzieci kochają Clifforda – wielkiego czerwonego psa.

Wydanie kolekcjonerskie z klasycznymi ilustracjami z 1963 roku.

Clifford, wielki czerwony pies – ma już 54 lata! Po raz pierwszy zamerdał ogonem w książce Normana Bridwella w 1963 roku. W 1988 roku wszedł z łapami do telewizji. To największy przyjaciel wszystkich dzieci.

źródło opisu: www.znak. com.pl

źródło okładki: www.znak.com.pl