Dieta dla płodności

Wydawnictwo: Zwierciadło
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
lolipop13

Dieta dla płodności to niezbędnik dla kobiet i mężczyzn, którzy: - zmagają się z obniżoną płodnością i niepłodnością - chcą zwiększyć szanse na zajście w ciążę - pragną podarować dziecku zdrowie na starcie - chcą odżywiać się zdrowo w okresie przygotowania do ciąży Do gabinetów lekarskich zgłasza się coraz więcej pacjentów oczekujących wsparcia w staraniach o dziecko. Co piąta para w Polsce w...

Dieta dla płodności to niezbędnik dla kobiet i mężczyzn, którzy:
- zmagają się z obniżoną płodnością i niepłodnością
- chcą zwiększyć szanse na zajście w ciążę
- pragną podarować dziecku zdrowie na starcie
- chcą odżywiać się zdrowo w okresie przygotowania do ciąży
Do gabinetów lekarskich zgłasza się coraz więcej pacjentów oczekujących wsparcia w staraniach o dziecko. Co piąta para w Polsce w wieku rozrodczym ma problem z poczęciem dziecka, niektóre statystyki mówią nawet o 3 milionach niepłodnych Polaków.
Styl życia, w tym dieta i aktywność fizyczna, mają ogromny wpływ na płodność. Dieta dla płodności to kompendium wiedzy na temat wpływu diety na poprawę funkcji rozrodczych, kompleksowe menu wspomagające płodność oraz wskazówki odnośnie zalecanej aktywności fizycznej.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl/dieta-dla-plodnosci.html

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl/dieta-dla-plodnosci.html

Kinga Kulig | 2017-07-27
Przeczytana: 07 czerwca 2017

Nie jest zaskoczeniem fakt, który mówi, że plagą współczesnego świata są choroby cywilizacyjne, które najczęściej wdzierają się w ludzkie życie niepostrzeżenie, nagle, z różnymi niezidentyfikowanymi oraz niezbadanymi dolegliwościami. Co więcej, niepokojące jest zjawisko niżu demograficznego, ale chociażby program 500+ zachęcił wielu przyszłych rodziców do podjęcia starań o potomstwo. Niemniej, korelując ze sobą te dwa fakty, można by zastanowić się, w jaki sposób (już na ten moment) jednostka może podjąć działania profilaktyczne, zdrowotne zmierzające do ewentualnego zahamowania symptomów współczesnych chorób, albo po prostu, jak zdrowo odżywiać się w kontekście dbania o siebie.

Sylwia Leszczyńska – autorka bogato opracowanego poradnika przychodzi do przyszłego rodzica z plikiem fachowej wiedzy na temat diety sprzyjającej płodności. Warto już na wstępie mieć świadomość, z czym przyszły rodzic/ Czytelnik napotka się we wspomnianej lekturze. Przede wszystkim, dieta propłodnościowa...

natik159 | 2017-10-27
Przeczytana: 03 listopada 2017