Elevander

Tomasz Polański, Sacred Idols in the Alexandra of Lycophron Jerzy Styka, Nachklänge der epischen Sprache und Motiven des Lukrez in der Poesie Horazens Józef Korpanty, Enkolpiusz - bohater Satyryków Petroniusza Przemysław Marciniak, Bizantyńska Safona. Legenda i twórczość Kasji - przegląd problematyki Marek Hermann, Metonimie astralne: ardor, flamma, lampas, fax, ignis Materiały: Jadwiga...

Tomasz Polański, Sacred Idols in the Alexandra of Lycophron

Józef Korpanty, Enkolpiusz - bohater Satyryków Petroniusza

Marek Hermann, Metonimie astralne: ardor, flamma, lampas, fax, ignis

Materiały:

Jadwiga Czerwińska, Jerzy Starnawski, Plutarch na warsztacie Adama Naruszewicza - tłumacza i komentatora Tacyta

źródło opisu: Spis treści