Elevander

Maria Maślanka-Soro, Tragizm i heroizm postaci Medei Eurypidesa Jerzy Styka, Convenientia partium: kategoria harmonii i symetrii w antycznej estetyce literackiej Stanisław Śnieżewski, Libertas w dziele Liwiusza. Płaszczyzna prawno-socjalna i polityczna Romuald Turasiewicz, Ptaki Arystofanesa - problemy interpretacyjne Romuald Turasiewicz, Proces przeciwko Andokidesowi o bezbożność w...

Maria Maślanka-Soro, Tragizm i heroizm postaci Medei Eurypidesa

Romuald Turasiewicz, Ptaki Arystofanesa - problemy interpretacyjne

Romuald Turasiewicz, Proces przeciwko Andokidesowi o bezbożność w świetle VI Mowy Lizjasza

Jerzy Starnawski, Aloysius Rusnati - poeta włosko-łaciński działający w Polsce

Józef Sieroń, Zasada "środka" w etyce Arystotelesa

Tomasz Polański, Is it or is it not Lucian's? An art historian's supplement to the controversy over the autorship of "The Syrian Goddes"

źródło opisu: Spis treści