Kraków w starej fotografii

Wydawnictwo: Bosz
Kraków, fotografia, retro
albumy
Aleksandra Wilk

„Kraków w starej fotografii" to zbiór archiwalnych fotografii, na których odnajdujemy wspaniałe zdjęcia przestawiające znajome, ale jednak odmienne oblicze królewskiego Krakowa; oglądamy miejsca, których już nie ma. Z pożółkłych niekiedy fotografii spoglądają na nas dawni mieszkańcy Krakowa; wędrujemy po krakowskich ulicach, po Rynku Głównym, gdzie jeździły tramwaje i piętrowe autobusy; jesteśmy świadkami historycznych wydarzeń.
Obiekty ze zbiorów Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie http://www.zbiory.mhf.krakow.pl

źródło opisu: http://www.bosz.com.pl

źródło okładki: http://www.bosz.com.pl