Też Miłość

Wydawnictwo: Ridero

Piotrek jest gejem. Zastanawia się jak zareagują jego rodzice, przyjaciele i koledzy, gdy prawda wyjdzie na jaw. Jego pierwsza miłość okazuje się być porażką, bo chłopak, który skradł mu serce okazuje się być hetero. Przyjaciółka, widząc utrapienie Piotrka, próbuje pomóc. Chłopak wyjawia jej swój największy sekret. Dziewczyna akceptuje jego orientację. Mało tego… Udaje się jej zaaranżować...

Przyjaciółka, widząc utrapienie Piotrka, próbuje pomóc. Chłopak wyjawia jej swój największy sekret. Dziewczyna akceptuje jego orientację. Mało tego… Udaje się jej zaaranżować spotkanie Piotrka z Bartkiem, Wystarczyła chwila, aby między chłopakami zaiskrzyło wielkie uczucie.

źródło opisu: https://www.ibuk.pl/fiszka/177620/tez-milosc.html

źródło okładki: https://www.ibuk.pl/fiszka/177620/tez-milosc.html