Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The Sicilian's Stolen Son
wesoła23

Sycylijski milioner Luciano Vitale nie zamierzał się żenić, ale chciał mieć dziecko. Zapłacił Jemimie Barber, by mu je urodziła, lecz ona uciekła z jego synem. Luciano odnajduje ją po ośmiu miesiącach. Odkrywa, że jest oszustką, złodziejką i pracuje dla agencji towarzyskiej. Jednak gdy przychodzi do jej domu, widzi kobietę, która z miłością i troską zajmuje się jego synem. Słusznie podejrzewa, że coś tu nie gra?

źródło opisu: https://www.inbook.pl

źródło okładki: https://www.inbook.pl