Engaged to Her Ravensdale Enemy
wesoła23

Projektantka sukien ślubnych Jasmine Connolly i milioner z bogatej angielskiej rodziny Jake Ravensdale znają się od dziecka. Jako nastolatka Jasmine zakochała się w Jake'u, lecz on ją odrzucił. Gdy nadarza się sposobność, by zrobić mu na złość, urażona Jasmine nie waha się ani chwili. Pod pretekstem, że chce pomóc Jake'owi pozbyć się natrętnej adoratorki, przedstawia się dziewczynie jako jego narzeczona. Ma nadzieję, że to postawi go w niezręcznej sytuacji?

źródło opisu: https://www.inbook.pl

źródło okładki: https://www.inbook.pl