pobiegnę na świata kres...

Wydawnictwo: Studio Zamówień Publicznych na prywatne zlecenie
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wiersz, śmierć, smutek, życie, wypadek
Kacper

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kacper | 2017-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2017

Książkę musiałem sam dodać do serwisu. Nie ma ona opisu. Nawet nie ma bezpośredniego autora. Jest to zbiór wierszyków Sylwii + dopiski bliskich jej osób. Sylwia miała 15 lat kiedy odeszła od nas. Dostałem tą książkę od koleżanki babci Sylwii. Nigdy nie powiedziałbym po wierszach, że pisała je 15 latka. Wiersze świetnie pokazują, jakim człowiekiem była. Przepełnione radością, chęcią do życia, dobrocią, miłością do innych ludzi, a przede wszystkim - dojrzałe. Słownictwo, tematy wierszy o wiele przewyższa średni poziom 15-letniego człowieka. Żal takich ludzi oraz jej rodziców, rodziny. Książkę polecam każdemu.

Sport 2
Na półkach