Zgłosuj na książki roku 2017
Their Only Child
wesoła23

Klucz do teraźniejszości. Sullivan był odnoszącym sukcesy detektywem, lecz jedna nieudana akcja sprawiła, że stracił wiarę w siebie. Zaczął podejrzewać wszystkich współpracowników, zerwał więzi z rodziną, coraz częściej sięgał po alkohol, wreszcie odszedł z policji. Jedyną osobą, która trzyma go przy życiu, jest synek Eric. Dziecko zostaje uprowadzone, a wtedy Sullivan ponownie wkracza do...

Klucz do teraźniejszości.

Sullivan był odnoszącym sukcesy detektywem, lecz jedna nieudana akcja sprawiła, że stracił wiarę w siebie. Zaczął podejrzewać wszystkich współpracowników, zerwał więzi z rodziną, coraz częściej sięgał po alkohol, wreszcie odszedł z policji. Jedyną osobą, która trzyma go przy życiu, jest synek Eric. Dziecko zostaje uprowadzone, a wtedy Sullivan ponownie wkracza do akcji, dzieląc ból i rozpacz z byłą żoną, Theressą.

Kto chciałby skrzywdzić niewinne dziecko? A może rozwiązania zagadki należy szukać w przeszłości?

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl/