Pan Młody. Instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Vesper
Groom's instruction manual
poradniki
Rondelek

W końcu! Wyczerpujący poradnik dla pana młodego! Minęły już dni, kiedy mogłeś wygodnie rozsiąść się w fotelu, a twoja narzeczona planowała za ciebie cały ślub i wesele. W dzisiejszych czasach przyszli małżonkowie są obarczani licznymi obowiązkami: wynajęcia zespołu muzycznego, zorganizowania próby, kupna obrączek i leczenia histerii członków rodziny. Na szczęście „Pan Młody. Instrukcja...

W końcu! Wyczerpujący poradnik dla pana młodego!
Na szczęście „Pan Młody. Instrukcja obsługi” odpowie na najtrudniejsze kwestie. Jak spacyfikować skłóconych ze sobą kuzynów? Jak wybrać naprawdę dobrego fotografa? Dlaczego narzeczona chodzi cały czas wpieniona?
Jakiekolwiek masz pytania, odpowiedzi znajdziesz w tej książce, napisanej przez ciężko doświadczonego pana młodego, Shandona Fowlera.

źródło opisu: vesper.pl

źródło okładki: vesper.pl