Jaśmin, nieśmiały kotek

Tłumaczenie: Patryk Dobrowolski
Seria: Zaopiekuj się mną!
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Sammy the Shy Kitten
Ada_2015

Bestsellerowa seria Holly Webb! Ewa zaprzyjaźnia się z kotką, którą spotyka na zajęciach jazdy konnej. Dziewczynka martwi się, że Tonia mieszka w stajni i nie ma prawdziwego domu. Pewnego dnia jej ulubiona Tonia rodzi trzy cudowne kocięta! Ewa poświęca cały wolny czas, aby pomóc w opiece nad kociętami. Szczególne bliski jest jej najmniejszy, nieśmiały kotek, któremu nadaje imię Jaśmin....

Bestsellerowa seria Holly Webb!
Ewa poświęca cały wolny czas, aby pomóc w opiece nad kociętami. Szczególne bliski jest jej najmniejszy, nieśmiały kotek, któremu nadaje imię Jaśmin. Dziewczynka ma ogromną nadzieję, że będzie mogła zabrać go do domu.
Czy zdoła jednak przekonać mamę i tatę, aby pokochali i też chcieli adoptować nieśmiałego, trochę dzikiego i nieoswojonego kotka?

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

źródło okładki: www.zielonasowa.pl