Re: Zero - Życie w innym świecie od zera. Tom III

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu vol. 3
Kierokat

Dalszy ciąg historii pewnego chłopaka, który dąży do tego, by znów móc oglądać wschód słońca u boku drogich mu osób. Subaru Natsuki po raz kolejny wraca do pierwszego dnia w posiadłości. Stara się przy tym wykorzystać wszystkie swoje wspomnienia z poprzednich powtórzeń, by dokonać jak najlepszych wyborów i uniknąć tragedii. Niestety, strach przed porażką powoduje, że zaczyna załamywać się psychicznie. Na szczęście Emilia, tak samo jak podczas pierwszego spotkania, wyciąga do niego pomocną dłoń i z delikatnym uśmiechem skleja jego popękane serce.
– Masz przyszłość, która zaczyna się jutro, więc po prostu o niej pogadajmy, co ty na to?

źródło opisu: http://waneko.pl

źródło okładki: http://waneko.pl