5 sekund do IO. Rebeliantka

Cykl: 5 sekund do IO (tom 2)
Wydawnictwo: Media Rodzina
8 (9 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
literatura polska
Ag2S

Kontynuacja losów Miki, bohaterki głośnego 5 sekund do Io. Nie milkną echa strzelaniny, do jakiej doszło w szkole dziewczyny. Policja prowadzi śledztwo, a Mika przeżywa ciężkie chwile wśród kolegów, który uważają, że skoro znała napastnika, mogła zapobiec tragedii. Na dodatek uczucie, które zakwitło między nią a Jankiem, napotyka pierwsze przeszkody, gdy na jaw wychodzą kolejne tajemnice chłopaka. Również w wirtualnym świecie jest niespokojnie – zbliża się premiera nowej interaktywnej gry rozgrywającej się na mroźnym księżycu Tytanie, która już przed premierą wzbudza euforię, ale i wątpliwości… Czy Mika zdecyduje się po raz kolejny zanurzyć w wirtualnym świecie, by ocalić nie tylko siebie?

źródło opisu: Media Rodzina, 2017

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1513/5-sekund-do-IO--Rebeliantka

Matylda Saresta | 2017-12-18

Ciutkę gorsza od części pierwszej, ale tylko dlatego, że dużo dzieje się w realu, a nie w grze:)

I super, że zapowiada się część 3 - czekam i z pewnością przeczytam:)

Młodociani Recenzenci | 2017-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2017

Elementy świata przedstawionego skonstruowane są ciekawie i z rozmachem. Brawo dla pisarki!
Ogólnie rzecz biorąc, polecam przeczytać obie książki Małgorzaty Wardy. Mam nadzieję, że niedługo ukaże się kolejny tom. Z niecierpliwością będę na niego czekać, by poznać dalsze przygody Miki Landowskiej.

Więcej: https://mlodociani-recenzenci.blogspot.com/2017/12/rzeczywistosc-marzen_5.html

Angie | 2017-12-19

Zapraszam na recenzję w wersji wideo :) https://www.youtube.com/watch?v=FuoYEgEkFeg

Nekocia | 2017-12-27
Neva331 | 2017-12-24