A niech to tere-fere!

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Wydawnictwo: Znak
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dla dzieci Wiek 6-12

A niech to tere-fere! Ostatnio przydarzyło mi się coś okropnego! Po szkole chodzą plotki, że zaczyna mi odbijać… A wszystko przez to, że mam nowy i paskudny problem, czyli Gucia Paskudę, który postanowił wykraść mi mojego najlepszego kumpla Bączka. Gucio ma doskonałe nazwisko – wspaniale do niego pasuje, bo jest paskudny. Zaprasza wszystkich, poza mną, na swoje urodziny, grzebie nieproszony w moim plecaku i ciągle mnie obraża. Ale spokojnie – żaden cwaniaczek mi nie podskoczy!

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

kalamin | 2017-08-25

Książka dla łobuzów i tych którzy raz ale całość.

AnnaSikorska | 2017-09-21