Poczucie własnej wartości dla bystrzaków

Tłumaczenie: Joanna Sugiero
Seria: Dla Bystrzaków
Wydawnictwo: Helion
Self-Esteem For Dummies
psychologia, poradnik
poradniki

W prostocie tkwi siła Dowiedz się, jak: zidentyfikować źródła niskiego poczucia własnej wartości wyznaczać i osiągać cele, które wzbogacą Twoje życie umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony ukształtować wysokie poczucie własnej wartości u dzieci Zacznij proces odkrywania samego siebie — i uwierz, że jesteś cudowną, wspaniałą osobą Chcesz się dowiedzieć, jak zwiększyć wiarę w siebie? Nie...

W prostocie tkwi siła

Dowiedz się, jak:
zidentyfikować źródła niskiego poczucia własnej wartości
wyznaczać i osiągać cele, które wzbogacą Twoje życie
umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony
ukształtować wysokie poczucie własnej wartości u dzieci
Chcesz się dowiedzieć, jak zwiększyć wiarę w siebie? Nie jesteś sam. Ta napisana przez ekspertki książka jest pełna przydatnych i wartościowych porad. Przedstawia proste i innowacyjne metody, które pomogą Ci zidentyfikować źródło niskiego poczucia własnej wartości, zmienić sposób myślenia, zwiększyć pewność siebie i odzyskać wiarę we własne możliwości.
Lustereczko, powiedz przecie — poznaj swojego „wewnętrznego krytyka”, dowiedz się, jak Twoje myśli wpływają na Twoje poczucie własnej wartości i dlaczego za mało w siebie wierzysz.
Doskonałość nie istnieje — uświadom sobie swoją tendencję do perfekcjonizmu, uporaj się z negatywnym dialogiem wewnętrznym, stwórz pozytywny wizerunek własnego ciała i zadbaj o siebie, żeby poczuć prawdziwe szczęście.
Zacznij zadzierać nosa — odkryj korzyści wysokiego poczucia własnej wartości, przekonaj się, że strach osłabia Twoją wiarę i znajdź dla siebie osiągalne cele.
Zburz mury — dowiedz się, jak pokonać wewnętrzne bariery, które stoją na drodze do sukcesu w miłości i pracy.
Podaj dalej — dowiedz się, jak pomóc rodzinie, przyjaciołom, dzieciom, podwładnym i współpracownikom w zbudowaniu wysokiego poczucia własnej wartości.
W książce znajdziesz:
wiedzę o tym, jak kształtowało się Twoje poczucie własnej wartości
informacje, jak zaprzyjaźnić się z samym sobą
przyczyny niskiego poczucia własnej wartości
sposoby na zmierzenie poczucia własnej wartości
pomysły na zwiększenie wiary w siebie
metody na wyznaczanie rozsądnych granic dla siebie i dla innych
10 różnych sposobów na szybkie zwiększenie poczucia własnej wartości
sposoby na pewność siebie podczas publicznych wystąpień

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: strona wydawcy