Tosia marzy o tym, żeby być królewną. Brakuje jej już tylko berła, długiej sukienki i królewicza. Pewnego dnia na podwórku dziewczynki pojawia się niezwykły gość. Czy Tosi uda się znaleźć królewicza? Dlaczego Olek nie lubi wafelków? I jak smakują rycerskie gofry? ,,Rycerskie gofry'' to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika chorującego na celiakię, pomaga poznać i...

,,Rycerskie gofry'' to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika chorującego na celiakię, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat chorób i niepełnosprawności z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym.

źródło opisu: http://swiatelkodladzieci.pl

źródło okładki: http://swiatelkodladzieci.pl