Co to jest żywa książka? Skąd wziął się kotomierz? Dlaczego Tomek kochał książki i nienawidził ich jednocześnie? ,,Czapka, lamy i kotomierz'' to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza w świat dziecko z dysleksją, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat zaburzeń, chorób i niepełnosprawności z dziećmi w wieku przedszkolnym i...

,,Czapka, lamy i kotomierz'' to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza w świat dziecko z dysleksją, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat zaburzeń, chorób i niepełnosprawności z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym.

źródło opisu: http://swiatelkodladzieci.pl

źródło okładki: http://swiatelkodladzieci.pl