Niewyjaśnione raporty lotników

Cykl: Z archiwum tajemnic (tom 1)
Wydawnictwo: Technol
historyczna

W ostatnich latach drugiej wojny światowej Trzecia Rzesza zaczęła stosować szereg nowatorskich broni powietrznych. Z czasem alianccy piloci przywykli do ich widoku. Jednak w grudniu 1944 roku w prasie pojawiły się wzmianki o CZYMŚ tak niezwykłym, że nawet składający raporty lotnicy byli zaskoczeni. Wielu z nich owo tajemnicze COŚ nie na żarty wystraszyło... Czy Trzecia Rzesza sięgnęła po kolejną ze swoich tajnych broni? Czy zagadkowe raporty lotników były zwiastunem rychłego zastosowania osławionej Wunderwaffe? Czy gdzieś w tajnym podziemnym kompleksie powstała broń mogąca odmienić losy wojny? W tych pełnych napięcia i stresu miesiącach wszystko wydawało się możliwe.
Kilkadziesiąt lat później sprawie zagadkowych raportów postanowił przyjrzeć się badacz tajemnic historii – Bartosz Rdułtowski. Niniejsza książka to raport z piętnastoletniego śledztwa. Końcowe ustalenia niejednego czytelnika zapewne zaskoczą.

źródło opisu: http://www.technol.anv.pl

źródło okładki: http://www.technol.anv.pl