Joga prawdziwa. Praktyka Jogasutr drogą do szczęścia i duchowego spełnienia

Tłumaczenie: Marek Czekański
Wydawnictwo: Samsara
True Yoga: Practicing With the Yoga Sutras for Happiness & Spiritual Fulfillment
poradniki

Inspirujący poradnik oparty na ośmiu członach jogi zawartych w traktacie Jogasutry. Jeśli dużo pracujesz, doświadcza cię choroba, masz problemy w związku, poświęcasz się rodzicielstwu, albo przeżywasz inne trudności - ta książka jest właśnie dla ciebie! Znajdziesz w niej proste i dostępne wskazówki, które nadadzą duchowego i świetlistego wymiaru twojemu codziennemu życiu. Joginka Lennie Lee...

Joginka Lennie Lee za pomocą prostych technik, wewnętrznych pytań i inspirujących twierdzeń otwiera czytelnika na niezwykły kontakt z wewnętrznym wymiarem boskości. Pozwala odkryć skuteczne metody na pozytywne myślenie, radzenie sobie ze stresem, usprawnienie komunikacji oraz budowanie nowych, dobrych nawyków. Poprzez dopasowanie starożytnej wiedzy wydobytej z kart Jogasutry do obecnych standardów oferuje formułę nieskończonego szczęścia, które jest na wyciągnięcie ręki.

Joga prawdziwa pokazuje niezwykłą ścieżkę, która nas prowadzi niczym kompas oraz jest wypełnieniem naszego wewnętrznego i zewnętrznego bytu.
- Nischella Joy Devi, autorka bestsellerowych książek o jodze
Ten piękny, mądry i niezwykle praktyczny poradnik o jodze jest przeznaczony do tego, żeby stać się klasyką.
- Leza Lowitz, autorka bestsellerowych książek o jodze

Jennie Lee - terapeutka, joginka, która swoją szeroką wiedzą na temat tej dziedziny dzieli się już od ponad siedemnastu lat. Dzięki technikom, które opisuje w książce pomogła rzeszom ludzi pokonać stany lękowe, depresje, żal, głębokie traumy, problemy ze skupianiem uwagi i kłopoty w związkach. Swoje działanie opiera na bazie Jogasutry. Pracuje dla Huffington Post, Mind Body Green, Yoga Therapy Today, Yoga Digest, Yogapedia, Gaia i wielu innych. Uwielbia wspinaczki i surfowanie. Mieszka z mężem i nastoletnim synem.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/joga-prawdziwa/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/joga-prawdziwa/