Zuzolinka

Wydawnictwo: Poligraf
czytanie, dziewczynka, zbiór bajek
bajki

"Zuzolinka" to zbiór bajek o małej dziewczynce uwielbiającej czytać książki. Zuzolinka wie, że nic nie zastąpi książek i chce, aby dzieci również o tym pamiętały. Oglądanie bajek ogranicza dziecięcą wyobraźnię, hamuje kreatywność, nie ma dobrego wpływu na rozwój mowy. Czytanie natomiast pozytywnie wpływa na wszystkie te aspekty. Książka ma na celu zachęcenie dzieci – i nie tylko dzieci – do czytania. Zatem polecam, zachęcam, dziękuję

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl