Moja przyjaciółka cukrzyca

Wydawnictwo: Poligraf
cukrzyca
poradniki

W erze nowoczesności, dobrobytu i postępu cukrzyca zbiera coraz większe żniwa. Jako osoba, która zmaga się z nią przez wiele lat, postanowiłam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami. Jest wiele publikacji na ten temat. Ta książka ma jednak specyficzny charakter i jest napisana prostym, zwyczajnym językiem, żeby KAŻDY mógł ją zrozumieć, a jednocześnie odkryć choć rąbek tajemnicy o tak skomplikowanej chorobie, jaką jest cukrzyca.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl