Tajniki zachowania zdrowia. I Ty możesz wejść w ich posiadanie

Wydawnictwo: Poligraf
poradniki

Chciałam Państwa zaprosić do lektury mojej książki, której treść jest efektem 30-letniej pasji związanej z poszukiwaniem powiązań i zależności między życiem a śmiercią, zdrowiem i chorobą. Chociaż nie jestem lekarzem, to swoje obserwacje i wnioski oparłam na badaniach naukowych i doświadczeniach wielu poważnych autorytetów w dziedzinie medycyny, biochemii i chemii. Z wykształcenia jestem technikiem elektroradiologiem, mam 50 lat, męża i troje wspaniałych dzieci.
To przykre, co powiem, ale do napisania książki "Tajniki zachowania zdrowia. I Ty możesz wejść w ich posiadanie" zainspirowała mnie śmierć bliskich mi przyjaciół i znajomych (niektórzy bardzo młodzi), którym współczesna medycyna, niestety, nie zdołała pomóc. Nie sprostała wyzwaniu, jakim było chociażby zniszczenie raka i przedłużenie życia.
W czym tkwił błąd? To, co powiem, może wydawać się zbyt odważne, ale przypuszczam, że gdyby najbliższe osoby moich przyjaciół w tamtym okresie posiadały wiedzę, do której ja się dokopałam, to ich członkowie rodzin, przynajmniej niektórzy z nich, żyliby do tej pory. Myślę, że ta książka spełni Państwa oczekiwania i dostarczy podstawowej wiedzy potrzebnej do zadbania o własne zdrowie, jak i swoich najbliższych, gdyż zawiera zaskakujące i bardzo przydatne informacje.
Sugestie, które przekazałam na stronach tej pozycji, nie tylko mogą, ale gdy je Państwo zastosujecie, z pewnością pozwolą powoli odzyskać dobre samopoczucie i zdrowie. Ponieważ najwyższą wartością człowieka jest dar życia, myślę, że wszystko, co służy jego zachowaniu i poprawie, stanowi dobrą inwestycję.
Życzę Państwu przyjemnej lektury
Urszula Majalis