Avengers: Wieczni Avengers

Tłumaczenie: Marek Starosta
Cykl: Avengers (tom 6) | Seria: Marvel NOW!
Wydawnictwo: Egmont Polska
Avengers Volume 6: Infinite Avengers
9788328119284
komiksy
borys_ru

Szósty tom serii o najsłynniejszej drużynie superbohaterów Marvela. Kapitan Ameryka odzyskał pamięć. Już wie, że świat stoi na krawędzi zagłady, a Iluminaci zdradzili go, by ratować Ziemię swoimi sposobami. Na dodatek niespodziewanie pojawia się zaginiony Kamień Nieskończoności, a Avengers wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż do przyszłości. Tam muszą skonfrontować się ze swoim dziedzictwem - i zdecydować, czy iść na wojnę z dawnymi przyjaciółmi. Autorami tego tomu są scenarzysta Jonathan Hickman (New Avengers, Nieskończoność) oraz rysownik Leinil Francis Yu (Tajna Inwazja, Indestructible Hulk).

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/nowosci/komiks,2196.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/nowosci/komiks,2196.html

Wkp | 2017-07-21
Przeczytana: 27 lipca 2017

Przed początkiem końca
Kiedy Hickman przejął w roku 2013 pisanie serii Avengers i New Avengers, z miejsca rozpoczął snucie monumentalnej fabuły skupionej na zagrożeniu, które tym razem nie groziło tylko Ziemi, a wszystkim wszechświatom całego uniwersum. Kulminacją tych wydarzeń wydawał się być event Nieskończoność, ale był on tylko jednym ze starć, prowadzących do jeszcze bardziej dramatycznych wydarzeń. Te nadciągają wielkimi krokami, ale na początek Mścicieli Marvela czeka walka między… nimi samymi.

Całość mojej recenzji na portalu Planeta Marvel: http://planetamarvel.net/avengers-wieczni-avengers-recenzja/

endriucom_komiks | 2017-09-11
Na półkach: Przeczytane, Marvel