Wspomnienia Mistrza

Wydawnictwo: Biały Wiatr
poradniki

Wspomnienia Mistrza to książka składająca się z krótkich historii opowiedzianych przez Adamusa Saint-Germain w ramach jego wykładów, jakie wygłaszał przed publicznością na całym świecie. Historie oparte są na bieżących doświadczeniach lub zostały przez nie zainspirowane i mają za zadanie pomóc nam zobaczyć siebie zarówno jako Mistrza, jak i ucznia – którzy są w każdym człowieku. Uczeń w każdej opowieści jest na ogół kompilacją wielu ludzi, a historie toczą się współcześnie. Mistrz może być postrzegany jako Adamus albo każdy inny oświecony nauczyciel, ale ostatecznie to jest KAŻDY Z NAS. Historie oparte są na tych bardziej wielopoziomowych partiach nauczania Adamusa, jednak ujęcie ich w formę wspomnień-przypowieści czyni ją bardziej osobistą, bardziej zrozumiałą i, być może, bardziej zabawną. W każdą z tych historii wplecione są głębokie, wnikliwe obserwacje i wiele warstw mądrości.

źródło opisu: http://www.bialywiatr.com

źródło okładki: http://www.bialywiatr.com