Era SIEBIE

Wydawnictwo: Biały Wiatr
The Age of Self

Ludzkość jest gotowa na ogromną przemianę. Potencjał transformacji dla każdego z nas jest czymś bardzo realnym. Możemy żyć w pełnej integracji naszego ciała, umysłu i Odwiecznego Ja oraz przejąć pełną odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Integracja jest naturalnym wynikiem zauważania i przyzwalania na własne ISTNIENIE. Książka Era Siebie ukazuje, jak prosty może być to proces. Era SIEBIE...

Era SIEBIE jest czasem miłości do siebie, poznania siebie, pozwolenia sobie na bycie wszystkim, czym się jest i doświadczania całej radości, jaką możemy sobie podarować.
Ta Nowa Era nie jest czymś skomplikowanym. To czas powrotu do fundamentów swojego istnienia – do samego siebie. Nie jesteśmy już kimś niekompletnym lub niewystarczającym. Nie potrzebujemy naprawy ani udoskonalenia. Nie musimy „pracować nad sobą”. Koniec z męczącym niezdecydowaniem, zwątpieniem, oszukiwaniem samego siebie czy graniem roli ofiary. Nowego rodzaju zaufanie do siebie pozwala na prawdziwą wolność świadomych interakcji, związków i współtworzenia z innymi ludźmi. Ewolucja świadomości pozwala na prawdziwe uwolnienie od zbiorowych ograniczeń.

Verla Ell Rey, czerpie radość z przyzwalania na to, co nieoczekiwane – nawet z bycia autorką biografii, jeśli tego właśnie zechce jej Prawdziwe Ja.
Verla chciałaby, abyś poznał jej Prawdziwe, Odwieczne Ja, o imieniu Ell. Ell jest tym, czym nie jest jej ukochana ludzka ekspresja. Ell jest śmiała, beztroska i elegancka. Zawsze mówi czystym, głębokim i pełnym klarowności głosem. Nigdy nie cenzuruje samej siebie ze względu na tych, którzy jej słuchają.
Verla natomiast należy do tzw. miłych ludzi, którzy nie lubią nikogo denerwować i publicznie tracić zimnej krwi. W kontakcie z innymi jest zazwyczaj nieśmiała i martwi się tym, że „powiedziała coś niewłaściwego”. Byłaby szczęśliwa, gdyby każdy ją lubił i ma nadzieję, że może to osiągnąć poprzez stanie się jeszcze „milszą” dla innych. Kiedy jest z Ell wciąż czasem płacze z radości, ponieważ Ell kocha ją tak, jak nikt inny. Patrząc oczami Ell, Verla może postrzegać siebie z taką samą miłością. To najsłodszy dar, jakiego kiedykolwiek mogłaby się spodziewać.
Dzięki miłości do samej siebie, Verla Ell Rey zdała sobie sprawę ze swojego nieograniczonego potencjału.

źródło opisu: http://www.bialywiatr.com

źródło okładki: http://www.bialywiatr.com