The Usborne Children's Encyclopedia

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Usborne Children's Encyclopedia
830403705X
angielski

Kolorowa książka w języku angielskim o otaczającym świecie.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-17

Fantastyczna książka, cudnie ilustrowana, wypełniona ciekawymi tekstami. Pouczająca książka w języku angielskim. Dla młodszych czytelników - wybitna propozycja. Dla starszych osób, które uczą się języka angielskiego będzie także dobrą książka.
Książka wydana została w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Jako dziecko uwielbiałem jej świetnie ilustrowane strony i przy okazji poznawania świata, poznawałem język angielski. Do dziś ta książka może takie funkcje (językowe i poznawcze) z powodzeniem spełniać. Trzeba pamiętać tylko o jednej rzeczy: o dacie jej wydania. Pluton nadal jest planetą w tej książce, a na mapach kontynentów znajdziemy takie państwa jak ZSRR lub Czechosłowacja. Książka dzieli się na sześć działów. Dział pierwszy nosi tytuł "Our planet", dział drugi jest zatytułowany "Natural life", trzeci nazywa się "History", czwarty został nazwany "People", piąty to "Sience around us", a szósty to dodatek "Appendix". Na końcu książki znajdziemy...

Na półkach