Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym

Wydawnictwo: Virgo
dieta, oczyszczanie, odporność, porady
poradniki

Ajurweda pokazuje jak osiągnąć i utrzymać pełnię zdrowia za pomocą diety i stylu życia. Uczy, jak za pomocą prostych sposobów dostępnych dla każdego zmienić jakość swojego życia. Wielu szuka pomocy w nowoczesnej medycynie, która ma do zaoferowania całą gamę tabletek i często nie dociera do źródła choroby. Alternatywą dla tych rozwiązań jest powrót do naturalnych metod leczenia - najstarszą z nich i przez wieki sprawdzoną jest właśnie ajurweda.

W "Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym" znaleźć można wskazówki jak zadbać o oczyszczenie ciała, wyciszyć umysł i dotrzeć do własnej duszy. Dr Partap Chauhan w książce omawia podstawowe koncepcje i terminy ajurwedy, tworząc podstawy do dalszego studiowania.

Dzięki tej książce:
sprawdzisz, jakim typem konstytucji jesteś
poznasz najlepszą dla siebie dietę
rozpoczniesz oczyszczanie z toksyn naturalnymi, nieinwazyjnymi sposobami
nauczysz się jak zwiększać swoją odporność
odkryjesz naturalne sposoby regeneracji, dzięki którym odzyskasz witalność, energię i wewnętrzny spokój

źródło opisu: https://virgobooks.pl

źródło okładki: https://virgobooks.pl