Niewierny. Świadectwo nawróconego na chrześciajństwo muzułamnina ściganego przez islamskich terorystów

Tłumaczenie: Aleksandra Czwojdrak
Wydawnictwo: eSPe
literatura faktu
Avak

Ali miał przed sobą wspaniałą przyszłość. Należał do wywodzącej się od Mahometa, bogatej, pakistańskiej rodziny, z której pochodziło wielu szyickich przewodników duchowych. Czekała na niego kariera, sława, życie pełne dostatku i uznania. A on to wszystko odrzucił dla Prawdy, którą odnalazł. Podczas pobytu u swojej cioci w Anglii przeżył realne spotkanie z Jezusem, który obiecał mu...

A on to wszystko odrzucił dla Prawdy, którą odnalazł.

Podczas pobytu u swojej cioci w Anglii przeżył realne spotkanie z Jezusem, który obiecał mu odpuszczenie grzechów i życie wieczne. Wiedział, że po powrocie do Pakistanu nie może nikomu o tym powiedzieć, bo za odstępstwo od islamu grozi tam śmierć. Jednak po kryjomu modlił się do Tego, który zmienił radykalnie jego życie. Któregoś dnia podzielił się swoją wiarą w Jezusa z kolegami i wkrótce został brutalnie zaatakowany nożem przez islamskich terrorystów. Lekarze uznali, że nie są w stanie uratować mu życia. W stanie śmierci klinicznej ponownie spotkał Jezusa, który powiedział mu, że nie pozwoli mu umrzeć i będzie go chronić. Ali rzeczywiście cudownie wyzdrowiał, jednak terroryści nie zamierzali zostawić go w spokoju. Nie chcąc porzucać swojej nowej wiary, Ali musiał opuścić przyjaciół, rodzinę i w końcu swój kraj. Ale i w Anglii, dokąd uciekł, znaleźli go islamiści. Ścigany jak łowne zwierzę, odrzucony przez rodzinę, zagrożony wizją deportacji do Pakistanu, co oznaczałoby dla niego pewną śmierć, jedyną nadzieję mógł pokładać w Panu, za którym zdecydował się podążać bez względu na wszystko.

Świadectwo Alego to znakomita inspiracja dla wszystkich, którzy doświadczają przeciwności i problemów. Pokazuje ono, że jeśli jest z nami Jezus, nikt i nic nie jest w stanie nas zwyciężyć i że relacja z Nim jest warta więcej niż wszystkie zaszczyty tego świata.

Ali Husnain mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii i chce poświęcić życie głoszeniu Dobrej Nowiny muzułmanom.

źródło opisu: http://boskieksiążki.pl/product-pol-888-NIEWIERN...(?)