ic4mdkpxiprc

Książka przeznaczona dla najmłodszych czytelników, opowiada historię, która wydarzyła się sto lat temu. Trójka portugalskich dzieci: Franciszek, Hiacynta i Łucja spotkała się z Maryją w niezwykłych okolicznościach. Matka Boża zaprosiła dzieci do gorliwej modlitwy na różańcu i do życia w świętości. Dzieci przekazały całemu światu wezwanie Maryi do pokuty, modlitwy i nawrócenia. Atutami książki są barwne ilustracje oddające piękno wydarzeń sprzed stu lat oraz mała niespodzianka w postaci dwóch obrazków do samodzielnego pokolorowania.

źródło opisu: https://gaudium.pl/pl/p/DZIECI-Z-FATIMY/4322

źródło okładki: https://gaudium.pl/pl/p/DZIECI-Z-FATIMY/4322