Wesołe przygody Amelki cz. 1

Wydawnictwo: Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ic4mdkpxiprc

Amelka ma dziesięć lat i jest uczennicą klasy trzeciej. Zaraża optymizmem, poczuciem humoru i wesołym usposobieniem. Bawi swoim szczególnym upodobaniem do płatania figli. Zadziwia swoją spostrzegawczością i inwencją. Jej pomysłowość sprawia, że pierzchają przeciwności życiowe, które mogą dopaść niejednego trzecioklasistę. Każdego dnia w głowie Amelki rodzą się niezwykłe, oryginalne i szalone pomysły, które wielu dzieciom nie przeszłyby nawet przez myśl. Posiada wyrazistą osobowość i lubi o sobie myśleć: „Nieustraszona jak Zorro!”. W towarzystwie tej twórczej dziewczynki nikomu nie grozi nuda.

źródło opisu: https://gaudium.pl/pl/p/WESOLE-PRZYGODY-AMELKI-CZ.-1/4292

źródło okładki: https://gaudium.pl/pl/p/WESOLE-PRZYGODY-AMELKI-CZ.-1/4292

Hanna89 | 2017-11-29
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 04 maja 2017

Super książka. Wciągająca zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Polecam jako rozrywkę na naprawdę dobrym poziomie!

Na półkach