Nie bój się akwizycji. Skuteczna dystrybucja i sprzedaż

Wydawnictwo: Best Press
9788360382080
biznes, finanse

Pozyskiwanie nowych klientów jest pożądane w każdej formie. W rzeczywistości tylko nieliczni potrafią skutecznie i z przekonaniem zajmować się akwizycją i czerpać z tego zajęcia satysfakcję. Poradnik ten pokazuje, w jaki sposób pokonywać bariery, ograniczać stres oraz odwoływać się do własnej osobowości, aby wychodzić do innych ludzi i nawiązywać z nimi kontakty. Jedno jest pewne: Tylko osoby przekonane o własnej wartości odniosą sukcesy w marketingu.

katkep_20 | 2018-03-24
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam