Butterflies, Flowers, Vol. 3

9781421532059
komiksy
angielski
Chihiro

Choko Kuze is in love with her ex-servant-now-tyrannical-boss Masayuki Domoto. She's had a hard time getting him to see her as a woman, but between bouts of treating her like a genteel lady and an entry-level office grunt, he's slowly starting to come around. Now that they're dating, Choko and Masayuki go on their first overnight trip together. Will the two be able to add to their relationship a new role--that of lovers?

źródło opisu: https://www.viz.com/read/manga/butterflies-flowers-vol-3/8735

źródło okładki: https://www.viz.com/read/manga/butterflies-flowers-vol-3/8735