Uwolnij się. Uzależnienie seksualne i uzdrawiająca moc Jezusa

Wydawnictwo: Esprit
Breaking Free: Understanding Sexual Addiction & the Healing Power of Jesus
poradniki
Ezra

Książka ta zajmuje się problemami osób, które zmagają się ze zranieniami i uzależnieniami związanymi ze sferą seksualności: sięgają po pornografię, dopuszczają się cudzołóstwa, uzależniają się od masturbacji, korzystają z usług prostytutek. Autor książki, pastor Russell Willingham, w bardzo szczery sposób opowiada o własnych doświadczeniach związanych z uzależnieniem od seksu, z którym walczył...

Autor książki, pastor Russell Willingham, w bardzo szczery sposób opowiada o własnych doświadczeniach związanych z uzależnieniem od seksu, z którym walczył przez wiele lat. Dzięki jego świadectwu oraz wiedzy psychologicznej i doświadczeniu, dowiadujemy się m.in.:

- jakie są przyczyny uzależnienia, gdzie może tkwić źródło nałogu i jak je odnaleźć
- jakie są objawy uzależnienia; jak sprawdzić, czy dana osoba jest już uzależniona
- jak powszechny jest to problem – czy może dotyczyć osób wierzących, jak często dotyczy kobiet?
- jak przebiega uzależnienie, jakie są jego cykle i odmiany
- jak uzależnienie niszczy duchowość, psychikę i ciało.

Autor wskazuje czytelnikom drogę do uzdrowienia i wyzwolenia. Ma pełną świadomość, że to właśnie dzięki Jezusowi dostąpił duchowego uwolnienia. Dzięki tej książce dowiadujemy się, jak kierować się ku pełnej wolności. Choć droga uwolnienia ma zawsze charakter indywidualny, to pewne jej kluczowe elementy są niezbędne i musi je przepracować każdy uzależniony.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/321/Uwolnij-sie.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/321/Uwolnij-sie.html