Pociąg do Szczecina

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza CB
pociągi, podróż, Szcecin
MAD_ABOUT_YOU

Książka przedstawia dramatyczne losy polskiego agenta działającego na terenie przedwojennego Szczecina. Reprodukcje obrazów namalowanych przez autora, w połączeniu z tekstem, tworzą niezwykły klimat opowieści. Wyobraźnia pisarska podpowiada scenariusze wydarzeń, które mogły się rozegrać wśród wywiadowców działających w tamtym trudnym terenie i czasie. Lektura pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji z pewną dozą czarnego humoru. Z pewnością zadowoli niejednego czytelnika.

źródło opisu: https://www.swiatksiazki.pl/autor/najwer-piotr-1383269/

źródło okładki: https://www.swiatksiazki.pl/autor/najwer-piotr-1383269/