Dżungla

Tłumaczenie: Monika Parys
Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 32)
Wydawnictwo: De Agostini
The Wild
komiksy
MAD_ABOUT_YOU

Nowojorskie zoo. Lew Sebastian bawi dorastającego syna Franka opowieściami o trudach życia w dżungli, z której rzekomo pochodzi. Jak każdy ojciec chce wychować syna na twardego mężczyznę. Do tej pory nie wychodziło mu to jednak najlepiej. Gdy w wyniku splotu nieprzewidzianych okoliczności Franek trafia na pokład statku płynącego do Afryki, zrozpaczony ojciec i grupa jego przyjaciół: żyrafa Bożenka, wiewiórka Benek, anakonda Krzysiek i miś koala Bazyl, ruszają mu z pomocą.

źródło opisu: De Agostini, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie