Ride

Cykl: Blue (tom 3)
angielski
Kittycat

The final instalment in this irresistible story of romance, sun and surf. Seventeen-year-old Iris has returned to her hometown of Newquay. Leaving behind her promising surfing career. Leaving behind Zeke, the boy who changed her world. She's happy to get back to her old life, her friends and family. She wants to rediscover her passion for surfing. But Iris soon realises it won't be that...

The final instalment in this irresistible story of romance, sun and surf.

But Iris soon realises it won't be that simple. Because while summer romances might only last the season, first loves never truly leave you.

źródło opisu: http://www.quercus.com/catalog.html

źródło okładki: http://www.quercus.com/catalog.html