Tropem Alta

Wydawnictwo: Bellona
historyczna
L_Settembrini

Tropem Alta to sensacyjna powieść kryminalno-szpiegowska. Powieść niezwykła, oparta niemal w całości na autentycznych wydarzeniach. Akcja toczy się w historycznych realiach, wszystko konsekwentnie zmierza do rozwikłania tajemnicy. Tropem Alta, czarnego charakteru powieści, przenosimy się z Polski do Portugalii i sowieckiej Rosji, z Niemiec do Francji, z Anglii do Afryki Południowej. A oprócz...

A oprócz dramatycznych zwrotów akcji mamy tu niebanalny wątek miłosny i sporo romantycznej egzotyki.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa