Człowiek. Jak to działa

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
ciało człowieka
Evik

Wyprawa po ludzkim organizmie z dowcipnymi rysunkami Tomasza Samojlika! Zapraszamy do odkrywania ciała człowieka. Trudne tematy o powstawaniu nowego życia, dziedziczeniu i rozwoju niemowlęcia podane w formie przystępnej dla dziecka. W tym tomie autorka wyjaśnia też, z czego zbudowane są kości, co wprawia je w ruch, jakie mechanizmy w naszym organizmie sprawiają, że możemy chodzić, oddychać,...

W tym tomie autorka wyjaśnia też, z czego zbudowane są kości, co wprawia je w ruch, jakie mechanizmy w naszym organizmie sprawiają, że możemy chodzić, oddychać, jeść, po prostu żyć.

Książka ta to kontynuacja tomu "Ciało. Jak to działa?". Dzięki obu tym tytułom poznasz mnóstwo ciekawostek ludzkiego organizmu.

źródło opisu: http://www.multicobooks.pl/dzieci/natura/czlowiek-...(?)

źródło okładki: http://www.multicobooks.pl/images/product/small980/2242.jpg