Tygrys odprowadzi was do garażu

Wydawnictwo: Współpraca
corrum

"Tygrys odprowadzi was do garażu" to cykl opowiadań z gatunku science-fiction połączonych postaciami bohaterów, miejscem i czasem akcji. Punktem wyjścia jest moment, gdy ludzkość po zasiedleniu Kosmosu powołuje Instytut Rekonstrukcji Przyrody, placówkę, która ma na celu odtworzenie ekosystemu zdewastowanej Ziemi i uczenie ludzi współżycia z tym systemem. Autor sympatycznie kreśli sylwetki bohaterów i barwnie przedstawia ich przygody w świecie, w którym żyją obok siebie zwykłe zwierzęta, nieprawdopodobne mieszańce— wynik długoletniego krzyżowania i "cybery" stworzone rękami ludzi... Są to zabawne opowiadania o świecie, który w gruncie rzeczy wcale nie jest zły.
* Egzamin
* Kompot wiśniowy bez pestek
* Niezbędny do życia

* Polana świetlików
* Tygrys odprowadzi was do garażu
* Zając

sowidyl | 2016-10-29