Encyklopedia piłkarska FUJI Mistrzostwa Polski. Stulecie część 2 (tom 52)

Wydawnictwo: GiA
sport
17wojownik

SUBSKRYPCJA STULECIA – stulecia odzyskania niepodległości RP, stulecie powstania PZPN w wolnym kraju, stulecie pierwszych rozgrywek o mistrzostwo Polski, stulecie pierwszego mistrza polski, stulecie pierwszego meczu biało-czerwonych... Festiwal wspaniałych jubileuszy, którym towarzyszy już nasza seria o dziejach najzaszczytniejszego tytułu rozgrywek sportowych, czyli piłkarskiego prymatu.

Wchodzimy z naszymi tomami w okres, jaki świętować będą wszyscy RODACY, aby uczcić świąteczny karnawał na futbolowym poletku. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym piękne jubileusze nie są obojętne! Dla nich od lat tworzymy przecież polską ENCYKLOPEDIĘ PIŁKARSKĄ.

2. TOM serii MISTRZOSTWA POLSKI. STULECIE (mecze - kluby - sezony 1918 - 1939) to zrekonstruowana z naukową dociekliwością dokumentacja - rok po roku i klub po klubie oraz mecz po meczu - historia rywalizacji o mistrzostwo Polski. Swoisty Skarb Kibica polskiej piłki. WSZYSTKICH - rozgrywek o tytuł mistrza kraju w okresie międzywojennym.

źródło opisu: www.gia.pl

źródło okładki: www.gia.pl