DZIAŁANIA BOJOWE BATALIONU.PRAKTYKA-TEORIA-PERSPEKTYWY

Wydawnictwo: AON
AdrianX

W związku ze zmianami w strukturach organizacyjnych batalionów oraz wprowadzeniem do ich wyposażenia nowych środków walki, istnieje pilna potrzeba przewartościowania dotychczasowych poglądów na temat prowadzenia działań bojowych przez ten pododdział. W monografii zaprezentowano nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne podejście do rozważanej w niej problematyki. Zawarte w publikacji...

do rozważanej w niej problematyki. Zawarte w publikacji wyniki badań w znaczący sposób rozwijają tematykę prezentowaną w dokumentach doktrynalnych, dlatego stanowią wartościowy materiał do wykorzystania w procesie dydaktycznym.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie