Wraz z upływem czasu...

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Cykl: Alvirah i Willy (tom 10)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
As Time Goes By
Zuzanna Maj
Ag2S

Nowa książka ulubionej autorki powieści sensacyjnych, nazywanej Królową suspensu. Dziennikarka Delaney Wright otrzymuje wielką szansę. Zostaje współprowadzącą wieczornych wiadomości telewizyjnych, będzie również relacjonować sensacyjny proces w sprawie morderstwa. Postanawia też odnaleźć swoją biologiczną matkę. Oskarżoną o morderstwo jest Betsy Grant, wdowa po bogatym lekarzu. Twierdzi, że...

Oskarżoną o morderstwo jest Betsy Grant, wdowa po bogatym lekarzu. Twierdzi, że kochała swojego męża i nigdy by go nie skrzywdziła, nawet żeby uchronić go przed cierpieniem z powodu choroby Alzheimera. Adwokat namawia ją, by zawarła ugodę z prokuratorem, ale Betsy odmawia. Chce na procesie udowodnić swoją niewinność.
Natomiast pasierb Betsy Alan Grant ma w związku z procesem wielkie oczekiwania. Od werdyktu sądu zależy otrzymanie przez niego ogromnego spadku.
Tymczasem przyjaciółka Delaney Alvirah Mehan i jej mąż Willy, próbując rozwikłać zagadkę adopcji, odkrywają szokującą tajemnicę. A życie Delaney, która nie zaprzestaje swoich poszukiwań, jest zagrożone.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Wraz_z_uplywem_czasu___-p-34772-1-30-.html

eMM | 2017-09-15
Przeczytana: 15 września 2017

Kolejna,lekka kryminalno-obyczajowa powieść"Królowej suspensu"..Gdy w innych powieściach tego typu krew leje się strumieniami a autorzy wymyślają coraz to okrutniejszą zbrodnię,Mary Higgins Clark prowadzi czytelnika przez strony swoich powieści jak dama,w taki sposób,że nawet mordercy wydają się sympatyczni :}

Diane_Rose | 2017-09-06

M. H. Clark jak zwykle w sposób charakterystyczny dla swoich kryminałów kreuje postacie. Nie ma tu nic wyszukanego, przerysowanego. Jest cała gama postaci tak prawdziwych, jakby mogły być naszymi sąsiadami. Cała sytuacja, charakter zbrodni oraz realia procesu są
bardzo rzeczywiste.

Całość: http://www.recenzjezpazurem.pl/2017/09/wraz-z-upywem-czasu-mary-higgins-clark.html

Beata | 2017-10-18

To chyba moje pierwsze spotkanie z tą autorką i zapewne ostatnie. Nie rozumiem tak wysokich ocen tej książki. Jest przewidywalna do bólu, nic nie zaskakuje, napisana takim językiem że można odnieść wrażenie że nawet autorka nudziła się ją pisząc. Niestety przeczytałam ją do końca mając nadzieję że może jednak.... Ale niestety nie.

Kasia | 2017-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2017