Prezydent

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Prezydent
komiksy
LEGOMANIAK

Prezydent to kolekcja komiksów jednoplanszowych z lat 2015-2016, a więc w zasadzie kontynuacja „Chałwy” zbierającej komiksy z lat 2013-2014. Zawiera żart o Dudzie oraz znaną historyjkę z gołębiami, a także planszę o przysłowiach, smutnej foce czy inteligentnej trawie.

źródło opisu: http://demland.info/?s=prezydent&submit=Szukaj

źródło okładki: http://demland.info/wp-content/uploads/2014/02/okladkaprzods.png

LEGOMANIAK | 2017-08-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks

Ten albumik to cały Dębski. Komiks składa sie z pojedyńczych, jednostronicowych historyjek. Jedne są poprostu dobre, a inne to majsersztyk. Muszę powiedzieć, że niektóre plansze potrafią mnie śmieszyć bez końca. Rysunki są proste do bólu, aczkolwiek pokazują niesamowitą kreatywność Dema. Jeśli ktoś chce przekonać się do twórczości Jakuba, to koniecznie musi chwycić za ten komiksik. A za 5 zł, to praktycznie jak za darmo. Sam mogę pochwalić się autografem oraz rewelacyjnym rysunkiem kury, wykonanym przez Dema wewnątrz okładki. Zdecydowanie warto mieć ten album na półce. Polecam

michab | 2017-07-25
Na półkach