Masz 30 nieprzeczytanych wiadomości

Wydawnictwo: Jeden Świat
Corwin77

Mistrz absurdu, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru w 30 opowiadaniach kreuje obraz współczesnego świata pełnego sprzeczności i niedoskonałości. Dowcip, plastyczność języka, cięte komentarze, nieoczekiwane pointy zaskakują i¬¬ intrygują. Zabawne, często frywolne opowieści obnażające słabości ludzkiej natury, ironicznie dokumentujące rzeczywistość to doskonała lektura dla...

Zabawne, często frywolne opowieści obnażające słabości ludzkiej natury, ironicznie dokumentujące rzeczywistość to doskonała lektura dla każdego.
Czytelnika czeka nie tylko dobra zabawa, ale też autentyczne wzruszenie i możliwość spojrzenia na siebie i otaczający świat z większym dystansem.

źródło opisu: http://www.jedenswiat.pl

źródło okładki: http://www.jedenswiat.pl