Słowacja. Przewodnik turystyczny National Geographic

Wydawnictwo: National Geographic
Slovakia: The Bradt Guide
JoieDeVivre

SŁOWACJA Przewodnik turystyczny National Geographic: *Bratysława*Kraj bratysławski*Kraj trnawski*Kraj trenczyński*Kraj koszycki*Kraj nitrzański*Kraj żyliński*Kraj bańskobystrzycki*Kraj proszowski Słowacja to kraj pełen atrakcji. W środku zimy można pod gołym niebem pławić się w basenach termalnych podziwiając piękno Tatr, spacerować zabytkowymi uliczkami, posmakować lokalnego wina lub bawić...

SŁOWACJA
Przewodnik turystyczny National Geographic:

Słowacja to kraj pełen atrakcji. W środku zimy można pod gołym niebem pławić się w basenach termalnych podziwiając piękno Tatr, spacerować zabytkowymi uliczkami, posmakować lokalnego wina lub bawić się do świtu w słusznie noszącej to przezwisko Partysławie. W naszym przewodniku znajdziecie mnóstwo praktycznych informacji, przydatnych wskazówek i pięknych fotografii, poznacie Słowację przez pryzmat jej historii i kultury. Poprowadzimy Was przez usiane zamkami miasta i mało uczęszczane szlaki. Wielbiciele raftingu, miłośnicy przyrody czy amatorzy eleganckich restauracji - wszyscy znajdą w tym kraju coś dla siebie.

źródło opisu: National Geographic, 2008

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/slowacja-przewodnik-turystyczny/