Knights of the Borrowed Dark

Tłumaczenie: Dominika Repeczko
Wydawnictwo: Jaguar
Knights of the Borrowed Dark
dla młodzieży, fantasy

Dla miłośników Zwiadowców, Percy’ego Jacksona i Harry’ego Pottera!!! FANTASY pełne humoru! Denizen spędził w sierocińcu jedenaście lat, nie pamięta swoich rodziców, jest więc zaskoczony, kiedy dowiaduje się od dyrektora, że ma po niego przyjechać nigdy wcześniej niewidziana ciotka. Zamiast niej w sierocińcu zjawia się młody mężczyzna w luksusowym samochodzie. Zabiera Denizena do dziwnego,...

Denizen spędził w sierocińcu jedenaście lat, nie pamięta swoich rodziców, jest więc zaskoczony, kiedy dowiaduje się od dyrektora, że ma po niego przyjechać nigdy wcześniej niewidziana ciotka. Zamiast niej w sierocińcu zjawia się młody mężczyzna w luksusowym samochodzie. Zabiera Denizena do dziwnego, pełnego świec i starych portretów domu – siedziby zakonu walczącego z mrokiem i istotami, które z niego pochodzą.

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/knights-of-the-borrowed-dark/

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/knights-of-the-borrowed-dark/

Paulina Balcerzak | 2017-08-18
książek: 2006