The Battlemage

Cykl: Zaklinacz (tom 3)
Wydawnictwo: Jaguar
dla młodzieży, fantasy

Inne wydania

Oczekiwany z niecierpliwością ostatni tom trylogii.

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/summoner-bitwa/

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/summoner-bitwa/

książek: 1941
saya1502 | 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

Poprzednie części bardzo mi się podobały :) Jednak nie wiem co myśleć o tej ostatniej...Czułam jakby autor nie wiedział sam jak rozbudować ksiażkę. Tu jakiś moment romantyczny, tutaj akcja wymieszane i jest...Ja osobiście byłam ciekawa niektórych wątków, które zostały tylko nadmienione, że sie wydarzyły :( Koniec książki trochę mnie rozczarował, spodziewałam się czegoś więcej...Jednak książkę przyjemnie się czytało. Nie mogłam sie oderwać od niej. Jako, że była to ostatnia część chciałam wiedzieć jak zakończą się przygody Fletchera i Ignatiusa :)

Jake | 2017-09-22
Przeczytana: 22 września 2017

Chociaż pierwszą i drugą część przeczytałem w dzień, tak trzecia mnie strasznie rozczarowała. Zakończenie jest na potęgę hollywoodzkie, wymuszone i jakieś takie mdłe. Oczekiwałem dużo więcej po tak dobrej serii.

Secret_Violence | 2017-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2017

Zawiodłam się i to doszczętnie. Po wspaniałych pierwszych dwóch tomach spodziewałam się epickiego finału, lub chociażby ksiązki na tym samym poziomie. Niestety "Bitwa" jest jednym wielkim rozczarowaniem.

Pati | 2017-10-29
Przeczytana: 28 października 2017

Niezwykłe zakończenie trylogii. Mimo strat i bólu walka nadal trwa. I zbliża się ostateczna bitwa która rozstrzygnie czy orki zwyciężą czy nie. Na szczęście nasz bohater ma pare sztuczek w zanadrzu.

olson771 | 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

Jedno słowo - rozczarowanie. Poprzednie części były genialne, za to ta nie dorasta im do pięt. Przez dłuższą część książki akcja praktycznie stoi w miejscu, dopiero pod koniec nieco nabiera tempa. Niektóre ciekawe wątki nie były rozwinięte, inne zakończone zbyt szybko, a większość była po prostu irracjonalna. Jedyne co mi się podobało (poza okładką oczywiście) to Ignatius, który tak jak w poprzednich częściach był genialny. Jeśli chodzi o samo zakończenie to też nie porywa. Zbyt szybie i zbyt oczywiste.

demonika | 2017-11-19
MalowanyCzłowiek | 2017-11-14