Strażnicy Galaktyki: Grom w XXXI Wieku/Spuścizna

Tłumaczenie: Jakub Het Jankowski
Cykl: Superbohaterowie Marvela (tom 13) | Seria: Superbohaterowie Marvela
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
9788328209534
komiksy
DjMatys

Strażnicy Galaktyki od lat działają w odległych rejonach Uniwersum Marvela, gdzie ratują kosmos przed wszelkimi możliwymi zagrożeniami ze strony obcych. Nikt nie może się równać z zespołem stworzonym przez legendarnych scenarzystów Dana Abnetta i Andy’ego Lanninga. Spotkacie Strażników w momencie odrodzenia zespołu, kiedy Star-Lord i jego niezwykła zgraja pracują na swoją spuściznę. W tym tomie poznacie jedną z przygód oryginalnego zespołu oraz nowsze oblicze drużyny z Guardians of the Galaxy vol. 2. Przygotujcie się na spotkanie z najjaśniej świecącymi gwiazdami Marvela i na ich niezapomniane przygody.

źródło opisu: Opis wydawcy

źródło okładki: https://www.facebook.com/KolekcjaSBM

Dorian_LC | 2017-11-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy, 2017
Przeczytana: 05 listopada 2017

BOHATEROWIE XXI WIEKU

Strażnicy Galaktyki: Grom w XXXI wieku!/Spuścizna - to dwie opowieści; z 1977 roku autorstwa Amerykańskich scenarzystów komiksowych: Lena Weina (Śp. 1948-2017, m.in.: "JLA", "X-Men", czy "Wolverine") i Rogera Sterna (m.in.: "The Amazing Spider-Man", "The Avengers", czy "Captain America"), a także z 2008 roku napisanej przez duet Brytyjskich pisarzy komiksów Dana Abnetta i Andy'ego Lanninga (m.in.: "Batman", "The Punisher", czy "Superman").

"Strażnicy Galaktyki" to grupa superbohaterów, działająca w Układzie Słonecznym i mająca na celu (jak się łatwo domyślić) zapobieganie wszelkim zagrożeniom, mogącym zagrażać rodzimej galaktyce.
"Grom w XXXI wieku" to napisana w latach 70-ych daleko wybiegająca w przyszłość opowieść, w której bardziej niż fabuła istotne są ciekawostki (podróżujący w czasie bóg piorunów Thor, czy charakterystyka jednego z głównych antagonistów Korvaca - maniaka stanowiącego połączenie maszyny i człowieka), a także pierwotny skład...

MaciekLaciek | 2017-10-14
ven_detta | 2017-10-01