Zdobyta Forteca

Tłumaczenie: Robert Lipski
Cykl: Pięcioksiąg Cadderly'ego (tom 4) | Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
The Fallen Fortress

Cadderly ma stanąć na czele połączonych sił miasta Carradon i Puszczy Shilmista, by poprowadzić je do walki ze złymi mocami Zamczyska Trójcy, miejsca, w którym stanie twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem. Rezygnuje jednak z dowództwa i rusza wraz z grupą przyjaciół na wyprawę, podczas której będzie musiał wypróbować swoje rosnące moce magiczne. Wyprawa nie przebiega zgodnie z planem młodego kapłana, musi on bowiem pogodzić oczekiwania przyjaciół z cieniami przeszłości, o której niemal zapomniał.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2004]

Łukasz | 2014-09-12
Przeczytana: 12 września 2014

Jest pewien poziom powyżej którego jak już zdążyłem zauważyć książki Salvatore się raczej nie wznoszą. Ta część serii ma jednak jeden plus w stosunku do poprzednich trzech. Ona poniżej jakiegoś poziomu nie spada. W poprzednich częściach łatwo mogłem dostrzec te nierówności. Tym razem od początku do końca pewien poziom został utrzymany przez co czytało się to całkiem dobrze. Myślę, że dopóki autor trzyma się tego co mu wychodzi czyli opisów walk i pozwala sobie na spłycenie fabuły wszystko jest ok.

Krzysztof | 2012-03-22
Przeczytana: 22 marca 2012

Książka jest cienka jak barszcz. Przekolorowana i przesłodzona.

aneheli | 2013-10-23
Przeczytana: 01 stycznia 1993

Czytałem dość dawno ale pamiętam że byłem pod wrażeniem

Haubert | 2016-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2016

Naprawde dobra. Znow duzo humoru i ciekawie rozwinieta

CrashZone | 2016-12-05
hervon | 2016-12-03